Filtreeri postitusi

Heliteraapia - müstiline, lihtne ja võimas! Mis see on ja mida see Sinu heaks teha saab?

Helidel on meile väga võimas mõju.

Üks lihtsamaid näiteid selleks on filmid - kujuta ette mõnda filmi, eriti kas fantaasia- või õudusfilmi, ja nüüd võta sellel filmil heli ära. See film ei tundu enam üldse fantastiline ega õudne. Miks? Ilma muusikata ei teki meis nii kiirelt teatud sagedusi ja vibratsioone, mis tekitavad omakorda teatud seisundeid. Muusika mõjutab meie psüühikat oluliselt.

Loe lisaks

Mis on Säravate Südamete Võrgustik?

Särava südame saavutame siis, kui oleme teadlikult harmoonias. Sellises seisundis tunneme end võrratult ja seda kogevad ka teised. Säravate Südamete Võrgustiku oleme loonud just seepärast - et üksteist võimestada ja toetada nii elu imedes kui keerdkäikudes. Igaüks saab mõjutada oma südamesära ja olla inspiratsiooniks teistele. Üheskoos särame eredamalt.

Loe lisaks

Säravate südamete maagia

Heartmathi instituudi uuringutest selgub, et süda on veel imelisem kui varem arvati.. Kui aju ja süda on omavahel harmoonias, nimetatakse välja koherentseks. Selles seisundis oleme siis, kui meid täidab näiteks tänutunne, armastus, rahu. Neil hetkedel on meil ligipääs oma sisemisele tarkusele ja loomingulisusele. Stress, ärevus ja mure viivad meid jällegi mittekoherentsesse olekusse. Eriti põnev on see, et südameväljad mõjutavad üksteist!

Loe lisaks

„Olemise ilu“ audiofail kuulamiseks

Mul on rõõm jagada artikli „Olemise ilu“ helifaili.

Suured tänud Meryle, kes soovis selle sisse lugeda ja jagada enda Youtube kanalis „Sõnad mis puudutavad“.

Kindlasti leiad sealt kanalist veel imepäraseid elamusi kuulamiseks!

Mina loodan, et „Olemise ilu“ sõnade taga peituv puudutab Sind ning aitab luua elu soovitud suunas!

https://www.youtube.com/watch?v=fmSyd_tbTmg 

Head kuulamist!

Tekst: Külliki
Loe lisaks

Arhiiv