• Kristi - heliteraapia

Helide harmoniseerivat ja tervendavat mõju on kasutatud juba iidsetel aegadel ja võiks öelda, et see on praegu uuesti avastatud vana.

Helidega teraapia aitab esmalt rahustada meele, mis on põhiline probleemide ketraja ja seejärel saab liikuda sügavamatele tasanditele. Helivõnked mõjutavad meie rakutasandit, samuti aitavad viia ajulained sellisele tasandile, et tekib muutunud teadvuse seisund ning pääseme ligi nö uue vaatenurga tasandile.  

Heliteraapia aitab tasakaalustada keha, aitab harmoniseerida ainevahetust, tõsta immuunsust, aitab leevendada füüsilisi valusid (lihas – liigese-, peavalud, seljavalud) ja lõdvestada pingeid, aitab vabastada emotsionaalseid raskusi. Heliteraapia aitab ka suurendada keskendumisvõimet ja õppimisvõimet, aitab parandada mälu ja ka puhastada alateadvust sundmõtetest ja reaktsioonidest. Aitab vabaneda infomürast ning aitab luua ühenduse oma harmoonilise seisundiga ning luua sügavat rahu.  

Muidugi ei ole heliteraapia ainult nö probleemide lahendamiseks. See avab ka inspiratsiooni ja oma loomisväe kanalid!

Heliteraapia sobib väga hästi ka lastele, HEV-lastele, nad leiavad endaga väga kergelt üles siis hea kontakti, mis neil praeguses ühiskonna ja koolikeskkonnas vahel keeruline on.

Heliteraapias kasutan kristallhelikausse, tiibeti helikausse, koshi kellasid jms., häält ja vahel ka erinevaid rütmipille.

Selga pane mugavad riided. Ei ole soovitatav tulla väga täis kõhuga. Heliteraapias on klient pikaliasendis, mugavalt mati peal, tekk soojenduseks kehal.

Heliteraapiat on võimalik teha ka paariteraapiana ja grupiteraapiana

Heliteraapia 1,5 -2 tunnine individuaalseanss: 80 eurot. 

Heliteraapia 1,5 -2 tunnine grupiseanss: kokkuleppel, sõltub grupi suurusest. 

Heliteraapia toimumise asukohad: Saaremaa, Tallinn.

Huvi korral võta ühendust:
siin Kristi tutvustus ja kontakt