• Minni - reiki

Intuitiivne energiatervendus aitab Sind tasakaalustada ja väestada kõigil tasanditel: füüsiliselt, emotsionaalselt, mentaalselt, energeetiliselt. Kontaktreiki puhul lisandub inimliku läheduse nüanss – õrn puudutus aitab turvaliselt lõõgastusse liikuda. Terapeut aitab luua toetava ruumi, milles tervenemine saab toimuda. Iga sessiooni unikaalne energeetiline spekter vormub intuitiivses vastusena kliendi vajadustele. Joondada saab ka minevikku või tulevikku, võib väestada projekte või ruume.

Vastuvõtja kogeb enamasti pingete hajumist ja saab iseendaga parema kontakti, aset võivad leida sügavad taipamised ja tervenemised. Kogenud sisekosmoses rändajatele võib see olla hea võimalus toetatud süvameditatsiooniks, uute otsuste tegemiseks ja lahustumiseks Algallika energiasse. Samuti on reiki suurepärane integratsiooniprotsessi toetaja vaimsete transformatsioonide järel, sest loob harmooniat ja tasakaalu mitmemõõtmeliselt, igal tasandil.

Seansi kogemiseks ei pea midagi eelnevat teadma või oskama, piisab avatud meelest ja soovist vaadata iseendasse, oma ellu midagi uut ja imelist lubada.

Võimalik on ka kaugtervendus.

Reiki sobib ka lastele!

NB! Tegemist ei ole tavapärase reikiteraapiaga! Paljud varemgi reikit kogenud inimesed on olnud üllatunud protsessi sügavusest, võimsusest, samas õrnusest. Suur roll on siin ühel  erilisel intuitiivse tervendamise kursuste seerial. Mul on (olnud) rõõm ja au õppida tervenduskunsti kursustel Kanaari saartelt pärit eriliselt väeka ja kogenud tervendaja, kirgliku esoteeriliste traditsioonide uurija ja õpetaja Jose D Figeroa Garcia käe all. Tema loodud koolituste sari „Intuitsioon. Kaastunne. Teadlikkus,“ hõlmab sügavaid salateadmisi energiatervenduse olemusest, transpersonaalset psühholoogiat, iidsete suuliste traditsioonide salatarkuseid nii Idast kui Läänest, taoistlikku valget maagiat, Universumi toimimise mehaanika nüansse ja palju muud. Seal hulgas on kursused sisaldanud mitut väga erilist ja võimsat energeetilist pühitsust: õnnistusi nii Ida ja Lääne esoteerilistelt traditsioonidelt kui kaheksast põhilisest reiki liinist. Viimaste seas on ka Jaapani algne Mikkyo traditsioon. Praeguseks olen reiki II astme praktik.

Tule intuitiivse energiatervenduse sessioonile, kui:

  • Soovid saada sügavamat kontakti oma kõrgema olemusega;
  • Soovid kogeda suuremat tasakaalu, rahu, rõõmu ja armastust;
  • Tunned kurnatust, väsimust, stressi ja tahaksid lõõgastuda;
  • Soovid füüsilisele kehale toetust;
  • Oled intensiivses (energeetilises) transformatsiooniprotsessis ja soovid integreerimisel tuge;
  • Oled valmis muutuseks, aga ei tea päris täpselt, mis need on;
  • Oled valmis oma loovust avastama.

 

Võid minu poole pöörduda ka siis, kui:

  •  Alustad uue projektiga ja soovid sellele täiendavat energeetilist hoogu, toetust, õnnistust;
  • Soovid uut elu- või tööruumi puhastada ja energeetiliselt tõsta.


Kestvus ning hind: Kontaktreiki 60 min - 50€.
(Reiki + õietilgad 120 min 80€)

Teraapia toimumise asukoht: Tallinn, Kesklinn

Huvi korral võta ühendust:
siin Minni tutvustus ja kontakt