• Kristi - loovmuusika töötuba 

Loovmuusika töötoad on aktiivse osalemisega – s.t. osaleja saab ise pille kaasa mängida.

Ja nagu nimigi ütleb – on see väga loova iseloomuga, samas lihtne kaasa teha. Töötoas osalemiseks ei ole vaja muusikalist ettevalmistust, selles saab osaleda igaüks, sest kasutatavate instrumentide mängimine ei eelda keerulisi pillimängu tehnilisi oskusi.

Loovmuusika töötuba on väga sobilik nii lastele kui täiskasvanutele:

• ettevõttesse töötajate loovuse äratamiseks ja väljendamiseks  

• koolituste vahepaladeks, see aitab inimestel rohkem avaneda, endaga usaldusse jõuda ja loomingulisemalt lahendustele läheneda

• koolidesse laste loovuse arendamiseks, eneseväljenduse julgustamiseks

• teraapiliseks tegeluseks

• stressi maandamiseks

Töötoas kasutatakse näiteks djembesid (aafrika trummid), muid erinevaid rütmipille, tiibeti helikausse, kristallhelikausse ja muid kellasid (käsikellad, koshi kellad, kalimbad).  

Rütmipillid on väga head emotsioonide “lahti raputajad”, inimene saab enda emotsioone läbi nende pillide avada. Ja muidugi kaasneb siin ka igasugune rütmitaju arendamine, mis vaimses plaanis on tegelikult ka inimese oskus oma sisemaailma (mõtted, tunded) korrastada.

Helikausid ja kellad – kasutusel on erinevate suuruste ja kõladega helikausid ja kellad. Need on erinevate helikõrguste ja ülemhelidega ning mõjuvad inimesele harmoniseerivalt ja tervendavalt.

Selline loov ja vabastav tegevus aitab vähendada stressihormoone (adrenaliini, cortisooli) ja suurendada nö heaoluhormoone (serotoniin, dopamiin, endorfiin).

Töötubasid on võimalik läbi viia erineva pikkuse ja sisuga. Leiame kindlasti Sinuga koostöös Sulle sobivaima variandi.

Loovmuusika töötoa hind, aeg (45 min -2 tundi) ja hind kokkuleppel.

Huvi korral võta ühendust:

siin Kristi tutvustus ja kontakt